RYBÁRSTVO, POĽOVNÍCTVO A VČELÁRSTVO 2020

Aktuality

V tejto aktualite nájdete všetky informácie o výstave:

- sprievodný program a zaujímavosti

- vstupné, parkovanie a navigáciu

- fotky, video a iné


Otváracie hodiny:

21. – 22. 2. 2020 od 9.00 do 18.00

23.2.2020 od 9.00 do 17.00

Vstupné: 5€/3€ (viac info nižšie)

Sprievodca výstavou (obsahuje i zoznam vystavovateľov)


Nitra opäť centrom Poľovníctva, Rybárstva a Včelárstva

Koniec februára patrí na výstavisku Agrokomplex v Nitre všetkým poľovníkom, rybárom a včelárom.    

Jedenásty ročník kontraktačno-predajnej výstavy Rybárstvo a Poľovníctvo a 6. ročník predajnej výstavy včelích potrieb a produktov Včelárstvo sa uskutoční od 21. do 23. februára na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Záštitu nad podujatím prevzalo Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky.

Výstava Rybárstvo a Poľovníctvo prinesie návštevníkom množstvo horúcich noviniek – rybárskych prútov, krmiva, módnu prehliadku poľovníckeho oblečenia, exkluzívne poľovnícke a športové brokovnice. Návštevníci či vyznávači lovu tak majú možnosť pozrieť si a vyskúšať to najnovšie náradie a trendy lovu na najbližšie obdobie. Podujatie obsahuje množstvo inštruktáží, ukážok, workshopov a odborných prednášok na aktuálne témy.

LOGO HNEDENa svoje si prídu aj milovníci poľovníckych psov, ktorým bude venovaný celý pavilón. Kynologické kluby návštevníkom predstavia Špeciálnu výstavu jazvečíkov, Združenú klubovú výstavu stavačov a Špeciálnu výstavu teriérov.

Novinkou výstavy budú Majstrovstvá Slovenska v halovej 3D lukostreľbe. Návštevníkov čaká interaktívne lukostrelecké kino a zážitkový 3D tréningový parkúr s 28 terčmi. Na výstave Rybárstvo, Poľovníctvo a Včelárstvo 2020 si môžete vyskúšať aj lov diviaka vo virtuálnej realite. Očarujúce budú zaiste aj najlepšie poľovnícke trofeje za posledných 10 rokov.

Súťaže a rôzne trenažéry pútajú pozornosť aktívnych lovcov rýb či zveri, ale tiež ich rodinných príslušníkov všetkých vekových kategórií. Pre najmenších návštevníkov je pripravený program “Naučme deti milovať prírodu a jej krásy“, detské rybárske krúžky, zážitkový simulátor zdolávania sladkovodných rýb a prezentácia organizovaného sokoliarstva na Slovensku.

V novej podobe sa predstaví výstava Včelárstvo, ktorej cieľom je prezentácia včelárstva a všetkých jeho darov. Práca včelára nie je ľahká, no prináša naozaj sladké zadosťučinenie. V pavilóne Slovenského zväzu včelárov sa uskutoční Medzinárodná degustácia medu a medoviny. Budúcim včelárom odborníci poradia, ako začať včeláriť a poskytnú im odborné poradenstvo. Včelia klinika predstaví návštevníkom nový spôsob neformálnej liečby – apitherapiu spojenú s pobytom vo včelej mikroklíme.

Nudiť sa nebudú ani nežnejšie polovičky nadšených rybárov a poľovníkov. Súbežne prebiehajúca výstava Svadobné dni & Beauté im 21. – 22. februára predstaví všetko pre dokonalú svadbu. Tešiť sa môžu na módnu prehliadku svadobných šiat, šperkov, vlasovú show, nové trendy v líčení i horúce novinky z oblasti svadobnej gastronómie.

Nenechajte si ujsť výstavu Rybárstvo, Poľovníctvo a Včelárstvo a zavítajte 21. – 23. februára na výstavisko Agrokomplex v Nitre.

Tlačová správa Rybárstvo, Poľovníctvo a Včelárstvo 2020
Mapa

Mapa RPV 2020


Sprievodný program RYBÁRSTVO, POĽOVNÍCTVO A VČELÁRSTVO 2020 – časový harmonogram

210x297 PRV program


Sprievodný progam včelári 2020


Zoznam vystavovateľov RP Zoznam vystavovateľov Včelári


1. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V HALOVEJ 3D LUKOSTREĽBE

V sobotu 22. 2. 2020 sa v rámci výstavy RYBÁRSTVO, POĽOVNÍCTVO A VČELÁRSTVO uskutočnia 1. majstrovstvá Slovenska v halovej lukostreľbe.

V piatok 21. 2. 2020 a v nedeľu 23. 2. 2020 bude v celom jednom pavilóne postavený 3D parkúr, terče a lukostrelecké video. V pavilóne, kde bude postavený 3D parkúr sa bude nielen strieľať, ale budú sa tam aj vystavovať lukostrelecké potreby a všetko, čo s tým súvisí.

Prihlasovať sa bude dať tu: http://archery3d.sk/sutaz/majstrovstva-slovenska-v-halovej-3d-lukostrebe-s-medzinarodnou-ucastou

Podujatie organizuje LK Hubert Arrows pod spoločnou hlavičkou SLA 3D a SLZ.

lukostrelba


VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE Rybárstvo, Poľovníctvo a Včelárstvo 2020

Pokyny na vstup autom do areálu počas výstavy Rybárstvo, Poľovníctvo a Včelárstvo 2020


Vstupné a parkovné

Vstupné: 5 €
Vstupné zľavnené: 3 €
Parkovací preukaz areál: 10 €
Vystavovateľský preukaz: 5 €
Parkovací lístok pre osobné auto 5 €
Parkovací lístok autobus 20 €

Zľavnené vstupné:

Žiaci základných škôl, denní študenti stredných a vysokých škôl s platným dokladom o štúdiu do veku 26 rokov

Občania nad 62 rokov, ktorí sa preukážu občianskym preukazom.

Občania s preukazom ŤZP (preukaz biely)

Sprievodca držiteľa ŤZP/S.

Voľný vstup:

Občania s preukazom ŤZP (preukaz s červeným prúžkom).

Deti do začatia školskej dochádzky ( do 6 rokov ) v sprievode rodiča


MAPA, NAVIGÁCIA NA VÝSTAVISKO

Mapa areál Agrokomplex 2018

Miesto Zobrazenie na mape pre navigáciu 3D pohľad Street view
Hlavný vstup
(pri pav. F)
https://goo.gl/maps/AgGMvQkr5FC2 https://goo.gl/maps/o4r9RL3vwSC2
Parkovisko P10 https://goo.gl/maps/xwhun7bu7ZC2 https://goo.gl/maps/9oQ7cwZoHss

Mapa výstaviska