Rodinný víkend v Relax parku

Profil výstavy

Ďakujeme všetkým návštevníkom za vydarené víkendy v Relax Parku Agrokomplex.  Mnohí sa nás pýtate, či bude Relax Park otvorený každý víkend.
agrokomplex, NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik vybudoval túto zónu pre širokú verejnosť z vlastných zdrojov ako svoju aktivitu. Podnik nemá žiadnu inú podporu na prevádzku zóny, ani nečerpá žiadne dotácie z externých zdrojov. Vzhľadom na náročnosť technického zabezpečenia, sme nútení otváraciu dobu prispôsobovať možnostiam podniku a tiež počasiu. Sledujte preto náš Facebook, kde budeme všetky udalosti včas avizovať. Vážime si záujem o Relax Park a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu.

Využite krásne počasie, ktoré nás cez víkend čaká a navštívte RELAX PARK na výstavisku Agrokomplex. Víkend môžete stráviť aktívne – hraním plážového volejbalu, futbalu, bedmintonu či stolného tenisu (športové potreby zabezpečíme), bicyklovaním, kolobežkovaním či korčuľovaním na perfektnej asfaltovej trati.

Pre tých, ktorí si chcú v pokoji užívať slnečné lúče a relaxovať, je k dispozícii piesková pláž s jemným, hygienicky upravovaným pieskom.

Postarané bude i o vaše chuťové bunky, ktoré môžete potešiť kvalitným jedlom z Gastro vozíka Agrokomplex. Ak chcete zažiť čaro rodinnej opekačky, stačí si priniesť špekáčiky, slaninku a iné dobroty, ohniská a náradie na opekanie budú pripravené.

RELAX PARK AGROKOMPLEX je otvorený 19. – 20. októbra od 9.00 do 18.00 hod. VSTUP ZDARMA

Tešíme sa na vašu návštevu.

Video z otvorenia Relax Parku

Termín konania: 19.10.2019 - 20.10.2019
Miesto konania: Relax Park Agrokomplex
Organizátor: agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p.
Otváracie hodiny: 9.00 - 18.00 hod.

Vstupné: 0 € Parkovací lístok pre osobné auto:
Vstupné zľavnené: 0 € Parkovací lístok autobus:
Parkovací preukaz areál:
Vystavovateľský preukaz: Parkovací preukaz parkovisko AX:
Firemná pozvánka: Katalóg výstavy:

Celoroční partneri

Mapa výstaviska