Nábytok a Bývanie 2020

Novinky vystavovateľov

Manželská dubová posteľ LAURA

laura-dub-fabric-3

Nábytok do spálne MIREK a manželské dubové postele navrhujú a vyrabujú ľudia, ktorí drevu dokonale rozumejú. Výsledkom našej práce sú produkty s osobitým dizajnom a dômyselnou konštrukciou, ktoré spĺňajú najvyššie nároky zákazníkov. Našu latku posúvame stále vyššie, no snažíme sa udržať cenu čo najvýhodnejšiu pre klienta, dodržiavame pritom naše hodnoty a tradície, z ktorých sme vzišli. Nábytok do spálne MIREK spája svetovú kvalitu masívu s modernou nadčasovosťou. Pracujeme s dôrazom a citom pre detaily, pretože práve na nich záleží najviac.


EVEREL s.r.o. QUICK-STEP

Quick-Step uvádza na trh novú kolekciu Signature. Najnovší prírastok belgického výrobcu podláh je symbiózou 30 rokov inovácií, kreativity a práce s technológiami, čo vedie k inovatívnemu a prelomovému riešeniu. Výsledkom je opäť unikátny dizajn, precízne spracovanie so zameraním na detail a bezkonkurenčný výkon, s akým sme sa doteraz u laminátových podláh nestretli.

Viac info: TS_Quick-Step Signature

SIG4753_Interior02


COMPO Praha Látky s.r.o.

compo web


MASONITE

Spoločnosť Masonite predstaví na veľtrhu dve novinky:

AQUA dvere – jedinečný výrobok pre interiéry so zvýšenou vlhkosťou

Dvere CLARA – lakované dvere s trojvrstvovým lakom

masonite


PK Interiér – Pavel Kružík

Kreslo NaB 2020

“Relaxační komfortní křeslo ušák se opět vrací do módy jako legendární doplněk obývacího pokoje. Výrobu tohoto křesla jsme zachovali z dob minulých. Jedná se o ojedinělou řemeslnou práci. Kostra je z masivního dřeva. Sedák, bederní část i opěrka jsou pružinové. Každou pružinu si necháváme stáčet zvlášť, kvůli zvýšení nosnosti a prodloužení životnosti tohoto křesla. Pružiny jsou k sobě svázány konopným provazem a čaloun se skládá z africké trávy a koňských žíní, které jsou pak samozřejmě i v područkách a uších křesla. Podpěra v bederní části zajišťuje zdravý a pohodlný posed. V poslední době toto křeslo prodáváme hlavně jako „zdravotní”, pro svoje skvělé vlastnosti. Lze vyrobit ještě taburet pod nohy, který už jen doplní dechberoucí sezení. Tento ojedinělý kus nábytku by neměl chybět v žádné domácnosti, jelikož se skloubí pohodlnost a zdravé sezení s krásným a originálním kusem nábytku. O tomto ušáku říkáme, že se jedná o generační nábytek, jelikož tento kousek budou dědit ještě děti vašich dětí, díky tomu nejkvalitnějšímu ručnímu zpracování.”


Drevar

Spoločnosť DREVAR bude na veľtrhu Nábytok a Bývanie  prezentovať drevo-hliníkové a hliníkové okná a posuvné systémy a tiež inteligentné vchodové dvere InteliDoor®.

Moderný dizajn a najnovšia technológia otvárania pomocou prsta alebo mobilného telefónu prípadne cez inteligentnú domácnosť.

https://youtu.be/RMMvU5li2Wg?t=59


POLY SYSTEM s.r.o.

Úplne nový produkt na slovenskom trhu – svetelná terapia počas sprchovania.

Slnečné sprchy SUNSHOWER sa inštalujú do sprchového kúta, do nových aj existujúcich kúpeľní. Modely môžu byť s infračerveným žiarením /IR/ alebo kombinované s ultrafialovým svetlom /UV-B/. SUNSHOWER kombinuje bezpečnú svetelnú terapiu s každodenným sprchovaním. Produkty spĺňajú všetky prísne smernice EÚ na ich inštaláciu. Produkty holandskej spoločnosti SUNSHOWER boli okrem toho testované európskymi skúšobnými agentúrami a majú značku kvality CE. SUNSHOWER vyhovuje tým najprísnejším požiadavkám.

Poly System


Bakero

Aktuality

Všetky aktuality

Mapa výstaviska