Nábytok a Bývanie 2019

Aktuality

V tejto aktualite nájdete všetky informácie o výstave:

- sprievodný program a zaujímavosti

- vstupné, parkovanie a navigáciu

- fotky, video a iné


Otváracie hodiny:

5. – 9. 3. 2019 od 9:30 do 18:00
10. 3. 2019 od 9:30 do 15:00

VÝSTAVA JE OTVORENÁ PRE VEREJNOSŤ KAŽDÝ DEŇ

Vstupné: 7€/4€ (viac info nižšie)

SPRIEVODCA VÝSTAVOU NÁBYTOK A BÝVANIE 2019

Záverečná správa NaB 2019

Tlačová správa Nábytok a Bývanie 2019

NaB web

Veľtrh Nábytok a Bývanie 2019

„Vplyv životného štýlu na súčasné bývanie“

Zariaďujete si byt alebo dom? Hľadáte moderný, nadčasový a dizajnový nábytok? Tak sa poďte inšpirovať najväčšou ponukou nábytku a bytových doplnkov pod jednou strechou na Slovensku. Medzinárodný veľtrh Nábytok a Bývanie Vám prináša množstvo nápadov, ako si štýlovo, originálne a vkusne zariadiť bývanie.

Veľtrh je miestom premiér nových produktov, výrobkov limitovaných edícií a miestom uvedenia nových modelov na trh. Verejnosti bude predstavený nový rohový, trojstranný krb na drevo s ohýbaným sklom, ktorý je unikátny aj jedinečným akumulačným ťahovým systémom. Návštevníci uvidia tiež nový rad krbových vložiek, špeciálnu limitovanú edíciu najvýkonnejšieho centrálneho vysávača, nový luxusný model vysokej postele, ale i dizajnové produkty pre čistý a zdravý vzduch. Slovenskú premiéru bude mať aj revolučný model robotického vysávača, ktorý prinesie užívateľovi novú úroveň inteligencie a automatizácie vďaka vyprázdňovacej stanici. A to nie je všetko! Každý vystavovateľ prináša to najlepšie a najnovšie zo svojej ponuky. Mnohé z nich prihlasujú do súťaže o cenu veľtrhu, ktoré posudzuje odborná komisia v 8 kategóriách.

Všetky zakúpené vstupenky na veľtrh Nábytok a Bývanie 2019 sú zlosovateľné. Návštevníci môžu ako hlavnú cenu vyhrať nábytok do dvojizbového bytu, ďalšími cenami sú sedacie súpravy, manželská posteľ, kuchynské vybavenie alebo jedálenský nábytok.

Najinovatívnejšou časťou je už po 22-krát výstava Fórum Dizajnu v pavilóne M3. Prezentujú sa študentské práce niekoľkých slovenských a českých univerzít. Nebudú chýbať kúsky z oceňovaného slovenského projektu „Made in Paper“ alebo práce finalistov medzinárodnej študentskej súťaže v dizajne nábytku a interiéru Cena profesora Jindřicha Halabalu.

Odborný sprievodný program je tradične rozdelený na Slovenský a Český deň. Konferencie sa budú zamerané na témy „Vplyv životného štýlu na súčasné bývanie“ a „Nábytok podľa individuálnych potrieb človeka“.

Medzinárodný veľtrh Nábytok a Bývanie 2019 na výstavisku Agrokomplex v Nitre od 5. do 10. marca je prístupný verejnosti počas všetkých 6 dní trvania. Každoročne veľtrh navštívi vyše 80 000 záujemcov a nadšencov noviniek na trhu s nábytkom a vybavenia domácností. Návšteva vyše 400 vystavovateľov na ploche 24 000m2 v 12 pavilónoch zaberie skoro celý deň. Žite nábytkom aj Vy a zavítajte začiatkom marca na najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku.


FÓRUM DIZAJNU

Výstava Fórum dizajnu sa bude konať v tradičnom priestore pavilónu M3. Usporiadateľmi tohto podujatia sú Slovenské centrum dizajnu, agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO š. p. a Inštitút umenia a vedy pri VŠVU v Bratislave. Prehliadka je spojená so súťažou o Cenu Slovenského centra dizajnu.

Koncepčné riešenie je navrhnuté v dvoch častiach. Jednu tvorí užší výber slovenských dizajnérov, ktorí významne zasiahli do vývoja nábytkárskej tvorby na Slovensku a predstavia sa menšími autorskými kolekciami. Druhú časť budú tvoriť študentské práce z VŠVU Bratislava, TU Zvolen a Fakulty architektúry STU Bratislava.

Výroba nábytku je oblasť, v ktorej sa dynamicky vyvíja a skvalitňuje slovenský dizajn. Výstava Fórum dizajnu umožňuje porovnávanie sa aj v medzinárodnom kontexte.

plagatik_forum_dizajnu


NOVINKY VYSTAVOVATEĽOV

Výstava Nábytok a Bývanie bude miestom premiér nových produktov, výrobkov limitovaných edícií, ako aj miestom uvedenia nových modelov na trh. Verejnosti bude predstavený nový rohový trojstranný krb na drevo s ohýbaným sklom, ktorý je unikátny aj jedinečným akumulačným ťahovým systémom. Návštevníci uvidia tiež nový rad krbových vložiek, špeciálnu limitovanú edíciu najvýkonnejšieho centrálneho vysávača, nový luxusný model vysokej postele, ale i dizajnové produkty pre čistý a zdravý vzduch. Slovenskú premiéru bude mať exkluzívny model robotického vysávača, ktorý prinesie užívateľovi novú úroveň inteligencie a automatizácie. VIAC O NOVINKÁCH VYSTAVOVATEĽOV…

NAB KOLAZ


MAPA PAVILÓNOV

Mapa pavilónov NaB 2019 (PDF)

Mapa pavilónov NaB 2019


Vstupenky na výstavu sú zlosovateľné!

Ceny ZSD SR


 Fotogaléria

IMG_20180301_105347

Videogaléria
Vstupné a parkovanie

Vstupné: 7 € Parkovací lístok pre osobné auto: 5 €
Vstupné zľavnené: 4 € Parkovací lístok autobus: 20 €
Parkovací preukaz areál: 40 € Firemná pozvánka elektronická: 5 €
Vystavovateľský preukaz: 12 € Parkovací preukaz parkovisko AX: 20 €
Katalóg výstavy 5 € Zásobovací preukaz: 18 €

Zľavnené vstupné:

Žiaci základných škôl, denní študenti stredných a vysokých škôl s platným dokladom o štúdiu do veku 26 rokov

Občania nad 62 rokov, ktorí sa preukážu občianskym preukazom.

Občania s preukazom ŤZP (preukaz biely)

Sprievodca držiteľa ŤZP/S.

Voľný vstup:

Občania s preukazom ŤZP (preukaz s červeným prúžkom).

Deti do začatia školskej dochádzky ( do 6 rokov ) v sprievode rodiča


Vstupy a navigácia pre návštevníkov veľtrhu:

Vstup Popis Navigácia

Hlavný vstup

Návštevníci môžu využívať hlavný vstup každý deň počas trvania veľtrhu

Zobrazenie na mape pre navigáciu

3D pohľad Street view

Brána B2

Návštevníci môžu využívať bránu B2 každý deň počas trvania veľtrhu

Zobrazenie na mape pre navigáciu

3D pohľad Street view

Brána B5

vstup od Slovenského poľnohospodárskeho múzea (Spišská ulica)

Návštevníci môžu využiť vstup cez bránu B5 len v sobotu 9. 3. 2019

Zobrazenie na mape pre navigáciu

3D pohľad Street view

Brána B6

Návštevníci môžu využiť bránu B6 každý deň počas trvania veľtrhu

Zobrazenie na mape pre navigáciu

3D pohľad Street view

Vstupy cez registrácie v pavilóne F

vedľa hlavného vstupu

Vstup cez registrácie budú môcť využiť:

- bežní návštevníci

- návštevníci s firemnými pozvánkami

- návštevníci s voucherom zakúpeným na portáli Zlavomat.sk

Zobrazenie na mape pre navigáciu

3D pohľad Street view:

Mapa výstaviska