Nábytok a Bývanie 2017

Aktuality

V tejto aktualite nájdete:

sprievodný program, zoznam vystavovateľov

ceny v súťaži

parkovanie a navigáciu

zaujímavé videá a fotky

špeciality vystavovateľov na konci


Otváracie hodiny:

7. až 11. marca 2017 od 9.30 do 18.00

12. marca 2017 od 9.30 do 15.00


500x800_CENY


Prípravy veľtrhu sa už začali

Pozornosť každého, kto chce mať trendy domácnosť sa od 7. do 12.3.2017 upriami na výstavisko v Nitre, kde sa bude konať veľtrh Nábytok a Bývanie 2017.

„Viac ako 400 vystavovateľov na jednom mieste“

Nekonečné kilometre cestovania do showroomov jednotlivých výrobcov nahradí jedna cesta, kde budú všetci na jednom mieste. Pohodlie nákupu cez internet má určite svoje opodstatnenie, no z fotky nie je možné zistiť nakoľko je gauč pohodlný, nakoľko je kuchynská zostava skutočne ergonomická a pod. Vyskúšať si výrobok a priamo konzultovať jeho výhody s predajcom je nenahraditeľné, a to obzvlášť ak je predajcov niekoľko stoviek pod jednou strechou. Skoro týždeň trvajúci veľtrh Nábytok a Bývanie sa uskutoční od 7. do 13.3.2017, tak neváhajte a všetci ste srdečne pozvaní.

„Každý sa môže zapojiť do súťaže o nábytok do celého bytu“

Všetky zakúpené vstupenky na veľtrh Nábytok a Bývanie 2017 budú zlosovateľné. Ceny do tomboly venujú členské spoločnosti Zväzu spracovateľov dreva Slovenskej republiky.

Žrebovacie osudie sa bude nachádzať v pavilóne N.

1.cena bude zariadenie do 2-izbového bytu od D-NÁBYTOK, Lučenec. 2.cena bude sedacia súprava od GKT, s.r.o., Topoľčany. 3.cena Sedacia súprava od MOLITEX, Krajné. 4.cena bude manželská posteľ ADELA s roštom a matrace od firiem WE-TEC, s.r.o., Bratislava a Materasso Slovakia, s.r.o. Oravské veselé. 5.cena bude praktické vybavenie od firmy Blum do kavlitných kuchynských zásuviek venujeTrendwood-twd, s.r.o. Banská Bystrica. 6.cena bude stôl a 4 stoličky do kuchyne od Domov Združenie, Topoľčany.

„Skoro 80 000 návštevníkov v roku 2016“

Počas šiestich dní veľtrhu Nábytok a Bývanie do výstaviska Agrokomplex v Nitre prúdia tisíce návštevníkov. Minulý rok si nové vybavenie do domácností prišlo vybrať 75 289 nadšencov noviniek na trhu s nábytkom. Veľký počet vystavovateľov zaručil každému, kto veľtrh navštívil, možnosť vidieť čo výrobcovia chystajú počas celého nasledujúceho obdobia. Z počtu vystavujúcich firiem 450 sa určite dalo vybrať. Návšteva podujatia s výstavnou plochou 24 000m2 zaberie skoro celý deň, a preto sa organizátori postarali aj o bohatý sprievodný program.

„20 rokov Fóra dizajnu a 2. ročník výstavy Moderné drevodomy“

Medzi sprievodné podujatia veľtrhu sa zaradí dvadsiaty ročník Fóra dizajnu, ktoré  je zamerané na prezentáciu autorského dizajnu. Ten bude rovnako, ako po minulé roky zameraný na jedinečnú tému, ktorej koncepciu zachytia dizajnéri do expozícií, aké sa budú dať vidieť len na výstavisku v Nitre, počas dní veľtrhu. V roku 2017 to bude 20 rokov dizajnu. Fórum dizajnu návštevník nenájde na žiadnom inom podujatí v rámci celého Slovenska. Mladí ale aj dlhšie pôsobiaci dizajnéri predstavia svoje odvážne vízie zhmotnené do nábytku v rámci spoločnej expozície.

Odborná i široká verejnosť sa už teraz môže tešiť na veľkolepú ponuku najúspešnejších firiem z domova aj zo zahraničia. Staňte sa súčasťou viac ako dve dekády trvajúcej tradície úspešného podujatia, ktoré prináša odbornosť a vysokú úroveň. Konferencie a prednášky zamerané na aktuality, trendy či smer celého odvetvia sústredia v Nitre najväčších odborníkov. Dôkazom odborného záujmu bolo aj 230 akreditovaných novinárov, ktorí podrobne dokumentovali celé podujatie.

Prísť do Nitry a vyhrať nábytok do celého bytu sa naozaj oplatí. Všetci ste srdečne pozvaní a nezabudnite! Nábytok a Bývanie v Nitre je podujatie aké na Slovensku nenájdete. 


Návštevnícka súťaž na výstave Nábytok a bývanie 2017

Všetky zakúpené vstupenky na veľtrh Nábytok a bývanie 2017 budú zlosovateľné.

Ceny do tomboly venujú členské spoločnosti Zväzu spracovateľov dreva Slovenskej republiky.

Žrebovacie osudie sa bude nachádzať v pavilóne N.

1.cena

Zariadenie do 2-izbového bytu od D-NÁBYTOK, Lučenec

2.cena

Sedacia súprava od GKT, s.r.o., Topoľčany

3.cena

Sedacia súprava od MOLITEX, Krajné

4.cena

Manželská posteľ ADELA s roštom a matrace od firiem WE-TEC, s.r.o., Bratislava a Materasso Slovakia, s.r.o. Oravské veselé

5.cena

Praktické vybavenie od firmy Blum do kavlitných kuchynských zásuviek venujeTrendwood-twd, s.r.o. Banská Bystrica

6.cena

Stôl a 4 stoličky do kuchyne od Domov Združenie, Topoľčany


Tlačová správa Nábytok a Bývanie 2017

Zoznam vystavovateľov Nábytok a Bývanie 2017
Fotogaléria 

gal web


Vstupy a navigácia pre návštevníkov veľtrhu:

Mapa výstaviska počas veľtrhu (pdf)

Vstup Popis Navigácia
Hlavný vstup Návštevníci môžu využívať hlavný vstup počas trvania veľtrhu, od 7. do 12.3.2017

Zobrazenie na mape pre navigáciu

3D pohľad Street view

Brána B2 Návštevníci môžu využívať bránu B2 počas trvania veľtrhu, od 7. do 12.3.2017

Zobrazenie na mape pre navigáciu

3D pohľad Street view

Brána B5, vstup od Slovenského poľnohospodárskeho múzea (Spišská ulica) Návštevníci budú môcť využiť vstup cez bránu B5 len v sobotu 11.3.2017

Zobrazenie na mape pre navigáciu

3D pohľad Street view

Brána B6 Návštevníci môžu využívať bránu B6 počas trvania veľtrhu, od 7. do 12.3.2017

Zobrazenie na mape pre navigáciu

3D pohľad Street view

Vstupy cez registrácie v pavilóne F vedľa hlavného vstupu Vstup cez registrácie budú môcť využiť návštevníci s firemnými pozvánkami od 7. do 12.3.2017

Voucher zakúpený na portáli Zlavomat.sk si budú mocť návštevníci uplatniť až od druhého dňa veľtrhu, teda od 8. do 12.3.2017

Zobrazenie na mape pre navigáciu

 

3D pohľad Street view

 


ĎALŠIE ZAUJÍMAVOSTI POČAS VEĽTRU!


„Ako si ochrániť bývanie“

Občianske združenie Bývajme bezpečne v spolupráci s Políciou, Hasičmi a partnermi si pre návštevníkov veľtrhu Nábytok a bývanie pripravili preventívny projekt „Ako si ochrániť bývanie“.

Jedinečný poučný zážitok zaručujú: akčné zásahy polície, hasičov, ochrana objektov policajného zboru, pyrotechnik, policajná kynológia a hipológia a celkovú atmosféru zachovajú v poučnom duchu aj odborníci z občianskeho združenia Bývajme bezpečne a preventisti z radov polície a hasičského zboru.
Preventívny projekt „Ako si ochrániť bývanie“ sa koná denne počas výstavy nábytok a bývanie v Nitre, od 7. do 12.3.2017, pred pavilónom F.
Preventívny projekt „Ako si ochrániť bývanie“ podporili partneri: Agrokomplex národné výstavisko, ADLO a televízia  Nitrička.


LOGO DOPL

Samostatná SÚŤAŽ o automatické peletové kachle

WO 85 bordovej farby v hodnote 1249 €

Súťaž bude prebiehať počas veľtrhu Nábytok a bývanie v Nitre od 07.03.2017 do 12.03.2017. Súťaže sa môže zúčastniť každý návštevník výstavy ktorý v priestoroch stánku spoločnosti Fabrika SK s.r.o. číslo stánku 43 v pavilóne M1 vypíše súťažný lístok.

Na stánku je potrebné vypísať súťažný lístok kde bude uvedené Meno, Priezvisko, Adresa, Telefonický kontakt a Mail. Takto vypísaný lístok je potrebné vhodiť do pripravenej urny, z ktorej sa bude žrebovať výherca dňa 13.3.2017 a výherca bude kontaktovaný telefonicky a mailom. Výherca bude zároveň uverejnený aj na našej facebookovej stránke.

Cena, ktorú je možné vyhrať sú automatické teplovzdušné peletové kachle WO85 s výkonom 7,3kW a 5 ročnou zárukou v cene 1249€.

Kontaktná osoba: Ing. Radim Poledňák 0915698410, mail: info@fabrikask.sk

Facebooková stránka: https://www.facebook.com/FabrikaSK

Webová stránka: www.azkotol.sk


ivan-_jakes - Gardin web

Autogramiáda Ivana Jakeša v stánku Gardin

na veľtrhu Nábytok a Bývanie, v sobotu, 11.3.2017 v čase od 11:00 do 14:00 príde do nášho stánku na vonkajšej ploche E, stánok č. F-3 motocyklový pretekár, viac násobný účastník Rallye Dakar – Ivan Jakeš.

70 web 2

JAVORINA oslavuje 70 rokov

Oslávte spolu s Javorinou – výrobcom najviac oceňovanej kolekcie

Slovenského dizajnového nábytku z masívu 70. výročie jej založenia (1947).

Na stánku Javorina (pavilón M3, stánok 16) na Vás čakáme s unikátnou výstavou, atraktívnou ‘výstavnou’ ponukou i pohárom sektu. 

MSJ web final

Mapa výstaviska