Medzinárodná výstava psov

Profil výstavy

Prvé medzinárodné výstavy v roku 2018 s počtom psov takmer 4400 prebiehajú v dňoch 10. a 11. 02. 2018 na výstavisku Agrokomplex v halách F, M1, M2, M3, M4 a M5. Každý deň sa predstaví vyše 250 plemien.

Súčasťou výstavy sú aj predajné stánky s potrebami pre psov. Posudzovanie začína každý deň o 9.30 hod. Záverečné súťaže začínajú každý deň o 15.00 hod. v hale M1. Počas záverečných súťaží budú najkrajšie jedince jednotlivých plemien súťažiť o Najkrajšie šteniatko, Najkrajšieho dorastenca, Najkrajšieho mladého psa ale aj v súťaži o Najkrajší pár psov či Najkrajšiu chovateľskú skupinu. V rámci záverečných súťaží bude prebiehať aj Súťaž národných plemien, ktorej sa zúčastnia nasledovné plemená: Slovenský čuvač, Slovenský kopov, Slovenský hrubosrstý stavač, Československý vlčiak a Tatranský durič. Rovnako uvidíme najkrajších psov z čestných tried ako aj veteránov. Po súťažiach o najkrajších dospelých psov prebehne súťaž o Najkrajšieho psa výstavy. V nedeľu bude poslednou súťažou SUPREME BEST IN SHOW kde sa vyberie absolútny víťaz oboch Medzinárodných výstav psov.

Bližšie informácie o vystavovaných plemenách a programe nájdete v katalógu výstavy, ktorý nájdete na webe http://www.nitradog.sk/2018_02_10-11/

Termín konania: 10.02.2018 - 11.02.2018
Miesto konania: Agrokomplex Nitra

Vstupné: 0 € Parkovací lístok pre osobné auto:
Vstupné zľavnené: 0 € Parkovací lístok autobus:
Parkovací preukaz areál:
Vystavovateľský preukaz: Parkovací preukaz parkovisko AX:
Firemná pozvánka: Katalóg výstavy:

Celoroční partneri

Aktuality

Všetky aktuality

Mapa výstaviska