AUTO-KOMPLEX 2020 – ZRUŠENÉ

Aktuality

Auto  -  Komplex 2020

PREDSTAVUJEME – TESTUJEME – PREDÁVAME – ZABÁVAME

8. – 11. 10. 2020

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. je spoločensky zodpovedný podnik, pre ktorý je zdravie návštevníkov, vystavovateľov i zamestnancov prioritou. Jesenný kalendár výstav reaguje na zmeny v protiepidemických opatreniach a jeho výsledkom je aj nový projekt Auto – Komplex, ktorý by sa mal konať 8. – 11. 10. 2020 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Vzhľadom na potenciálne najväčšiu prehliadku automobilov v tomto roku na Slovensku je pripravený už preverený systém, ktorý umožňuje konanie podujatí aj počas sprísnených hygienických opatrení. Pre návštevníkov bude pripravená prehliadka automobilových noviniek prichádzajúcich na trh. Pre záujemcov sa bude možné vopred on-line objednať na testovanie áut od jednotlivých automobiliek. Široká paleta značiek umožní porovnať ponuku vozidiel konkurenčných značiek pod jednou strechou a prípadne si rezervovať alebo objednať vyhovujúci model. Pre nadšencov upravených vozidiel sa pripravuje pavilón tuningu aj s programom pre zábavu a potešenie.

Vstup návštevníkov do výstaviska bude zabezpečený podľa aktuálne platnej legislatívy. O možnostiach vstupu povoleného počtu  návštevníkov  bude organizátor priebežne informovať na webstránke www.agrokomplex.sk

Nenechajte si ujsť túto najväčšiu prehliadku automobilov v tomto roku na Slovensku. Rozhodne sa máte na čo tešiť!

Mapa výstaviska