AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2016

Aktuality

Dnes medzi 13:00 a 14:00 hod. si môžete vypočuť rozhovor s riaditeľom Agrokomplex-Výstavníctvo Nitra Máriom Dingom vrámci Zelenej Vlny. Živý prenos bude prebiehať zo stánku Zelenej Vlny v pavilóne F počas výstavy#AUTOSALÓN_AUTOSHOW_NITRA a môžete si ho vypočuť na rádiu Regina BA a BB resp. online tu: https://regina.rtvs.sk/player/

#AGROKOMPLEX

mapa_areal_podlaznaciek (2)-page-001 web

 Zoznam značiek na výstave

Publikácia značky 2016 web

Mazda

Ford

Hyundai

Škoda 

Volkswagen 

Seat 

Suzuki

Mitsubishi

Kia,

Honda,

Citroen,

Renault,

Dacia,

Tesla

Subaru

Lada

Peugeot

Nissan

Mahindra

Jaguar

Land Rover

Volvo

 logo hard show_Layout 1-page-001 web

 


mapa_areal_podlaznaciek (2)-page-001 web

 


Document-page-001 web


promoNR web


Homola web 1


Najvýznamnejší automobilový sviatok na Slovensku

 

Najväčší showroom automobilových značiek na Slovensku spojený s veľkolepým sprievodným programom privíta návštevníkov na výstavisku Agrokomplex v Nitre od 13. do 16. októbra.

 

Tradičný Autosalón – Autoshow Nitra je výstavou najnovších modelov.

Predstavia sa značky pôsobiace nie len na našom území. Toto obrovské podujatie, ktoré naplní celkom 14 pavilónov a vonkajšie okolité plochy výstavného priestoru poskytne návštevníkom 25 automobilových značiek spolu s 29 novinkami vrátane niekoľkých priamo z autosalónu v Paríži. Medzi absolútne automobilové novinky, ktoré budú privezené priamo z Parížskeho autosalónu na výstavisko do Nitry patria Renault Scénic, Peugeot 3008 a Citroën C3. Posledný menovaný model bude vyrábaný len v závode PSA Peugeot Citroën Trnava. Slovenskú premiéru absolvuje ďalších 26 modelov značiek KIA, Volvo, Citroën, Mahindra, Škoda, Jaguar, Peugeot, Seat, Suzuki, Lada a Renault. Bude pripravený aj rozsiahly sprievodný program ako pre odborníkov, tak aj pre širokú verejnosť. Konferencie a semináre na rôzne aktuálne témy budú striedať kaskadérske či športové atrakcie či súťaže o hodnotné ceny.

 

Tuningová show predstaví 100 špičkovo upravených automobilov. Všetkých 100 áut sa zapojí do finále Total Dip Tunning Battle 2016, kde spoznáte najkrajšie kúsky na Slovensku.

Slalom show preverí schopnosti obratnej jazdy 100 pretekárov. Kaskadéri budú predvádzať extrémne ukážky a diváci prežijú niekoľko neopakovateľných adrenalínových zážitkov. Living Ramp predvedie krkolomné exhibície na štvorkolkách s dvomi kaskadérmi naraz – otec vs syn. Počas MOTOTV Show sa predstaví viac jazdcov menovite Tomáš Tóth, Zdenko Rybár a Jani Izak. Slovenskú premiéru si odjazdí Gunter Schachermayr so svojou Vespa Show, v ktorej je majstrom sveta. Súčasťou MOTOTV Show budú aj Trial, mototiral, BMX či drift. Jazdci budú rozdávať podpisy na špeciálnu edíciu plagátov pripravenú len pre túto akciu. Pohľady určite pritiahne jediný kus Škody Superb na Slovensku potiahnutý chameleónovou fóliou. Súťaže o hodnotné ceny budú tiež stáť za návštevu.

 

Na svoje si prídu aj milovníci histórie. Novinkou tohtoročnej výstavy je aj extra veľká expozícia veteránov. Návštevníci sa budú môcť presvedčiť, že nie len nové môže byť krásne v expozícii naleštených veteránov s 80 exponátmi.

 

Mark Simon Festival by Luxury Magazine ON pod spoločným názvom Hard Show bude akcia, aká na Autosalóne v Nitre ešte nikdy nebola. Návštevníci si budú môcť sami vyskúšať aké je šoférovať pravý offroadový stroj značky JEEP po náročnej terénnej trati priamo v areáli výstaviska. Pre fanúšikov motoriek bude kráľovským zážitkom výstava modelov pre rok 2017 od Harley&Davidson. Pre všetkých hudobne orientovaných bude v piatkový večer prebiehať aj koncert rockových kapiel Rockovej Maturity. Súčasťou Hard Show bude aj pivný festival v podaní pivovaru Urpiner.

 

Medzi tradičné odborné projekty sa opäť zaradí aj Fórum subdodávateľov PSA. Podujatie tohto zamerania je organizované Francúzsko-slovenskou obchodnou komorou a Zväzom automobilového priemyslu SR . Výstavisko pod Zoborom sa tak stane svedkom naozaj výnimočných udalostí, ktoré vystihujú celkovú dôležitosť výstavy Autosalón -  Autoshow Nitra z hľadiska pozitívneho vplyvu na slovenský automobilový trh. Všetkých návštevníkov čakajú naozaj hodnotné zážitky v podobe odborného sprievodného programu v pavilóne K. Priestor dostanú vážne témy na konferenciách FLEET DAY, spojených s testovacími jazdami a TRUCK & BUSINESS DAY. Konferencia s názvom Technológie pre kontroly a servis moderných automobilov. Návštevník počas sprievodných akcií dostane aj množstvo  užitočných rád, nie len pre začiatočníkov za volantom.

Nitriansky Autosalón  – Autoshow má počas svojho už 23. ročníka snahu stať sa komplexným podujatím pre odborníkov aj široké masy. Počas podujatia sa celému Slovensku predstaví aktuálne to najlepšie a najzaujímavejšie z každej sféry motoristického sveta. Autosalón bude priestorom na plnohodnotne využitý čas pre fanúšikov  áut aj pre celé rodiny. Viac ako 220 expozícií, rozsiahla show, 29 automobilových noviniek a mnohé súťaže dokážu každému návštevníkovi spríjemniť celý deň a keď sa podarí hlavná výhra Hyundai i 20, tak aj veľa ďalších rokov. Neváhajte a príďte na výstavisko do Nitry, kde zažijete skutočný automobilový sviatok. 

 

Pravidlá súťaže „hlavná výhra“ Autosalón – Autoshow Nitra 2016

 

Mapa výstaviska