AGROKOMPLEX

40. medzinárodná poľnohospodárska a potravinárska výstava

Kontakty

Manažér projektu/
Project manager

Ing. František Klačko
T: 00421 37 6572 121
M: 00421 911 200 507 
E: klacko@agrokomplex.sk
 

Manažér / Manager
Ing. Miroslav Halmo
T: 00421 37 6572 123
M: 00421 903 283 003
E: halmo@agrokomplex.sk
 

Manažér /Manager
Mgr. Ján Varga
T: 00421 37 6572 304
M: 00421 911 270 060 
E: j.varga@agrokomplex.sk
 

Manažér /Manager
Tomáš Jánošík
T: 00421 37 6572 275
M: 00421 911 060 148 
E: janosik@agrokomplex.sk
 

Manažér / Manager
Ing. Peter Lietava
T: 00421 37 6572 204
M: 00421 903 773 026
E: lietava@agrokomplex.sk
 

Manažér / Manager
Ing. Eva Borbélyová
T: 00421 37 6572 260
M: 00421 911 860 085
Eborbelyova@agrokomplex.sk
 

Národná výstava hospodárskych zvierat/
National exhibition of farm animals

Mgr. Lenka Haverlíková
T: 00421 37 6572 205
M: 00421 911 880 263
E: haverlikova@agrokomplex.sk
 

Fakturácia / Invoices
Emília Durdiaková
T: 00421 37 6572 302
E: durdiakova@agrokomplex.sk
 

Realizácia výstavných stánkov/
Architect in chief

Ing. Sidónia Demelová
T: 00421 37 6572 345
Edemelova@agrokomplex.sk
 

Výdaj katalógov pre vystavovateľov/
Catalogue

- kopírovacie centrum pavilón F/
Copy centre pavilion F

tel.: 00421 37 6572 529

 

Projekcia
Ing. Anna Jakubčinová

T: 00421 37 6572 348
Ejakubcinova@agrokomplex.sk

 

Projekcia
Ing. Ester Magyarová

T: 00421 37 6572 344
Emagyarova@agrokomplex.sk

 

Schvaľovanie projektov/
Projects

Peter Dobiš
T: 00421 37 6572 133
Edobis@agrokomplex.sk
 
Realizácia expozícií
Ing. Jozef Muzika
tel./fax: 00421 37 6572 131
Emuzika@agrokomplex.sk
 
Oficiálny katalóg výstavy/
Official Catalogue

Eva Bálliová
T: 00421 37 6572 248
E: balliova@agrokomplex.sk
 

Špedičná služba: Výstavný areál AX/
Spedition

Ivan Šebestian
T: 00421 902 969 601
 

Propagácia výstavy, reklama v areáli/
Advertising services

Ing. Mgr. Michala Mičíková
T: 00421 37  6572 426
M: 00421 911 200 649
E: micikova@agrokomplex.sk
 

Služby, sprievodné akcie/
Services

Dáša Stanovičová
T: 00421 37 6572 140
E: stanovicova@agrokomplex.sk
 

Mapa výstaviska