RYBÁRSTVO, POĽOVNÍCTVO A VČELÁRSTVO 2017

24. – 26. 2. 2017

Rybárstvo, Poľovníctvo 8. ročník kontraktačno – predajnej výstavy, Včelárstvo 3. ročník predajnej výstavy včelárskych potrieb, včelích produktov a súťaže v medovine

Koniec februára bude o človeku a prírode. Do tohto spojenia nazrú návštevníci výstavy Rybárstvo, poľovníctvo a Včelárstvo cez umenie lovu, či už rýb alebo zveri a na svoje si prídu aj chovatelia včiel. Práve prvý ročník sprievodnej výstavy včelárstva si u návštevníkov získal obdiv natoľko, že tento rok pokračuje už tretíkrát a bude jej venovaný celý pavilón C.

Cieľom výstavy bude takisto prezentácia včelárstva a všetkých jej darov, ktorými dokáže človeka obohatiť. Práca včelára, ako každá iná, nie je ľahká, no oproti niektorým, prináša naozaj sladké zadosťučinenie. Pre návštevníkov budú pripravené bohaté prezentácie, ukážky, ochutnávky a tiež projekcie náučných videodokumentov.

8. kontraktačno-predajná výstava Rybárstvo a poľovníctvo je určená pre všetkých priateľov prírody, rybárčenia či poľovania. Pre návštevníkov vystavovatelia pripravia množstvo horúcich noviniek, rybárskych prútov, krmiva či zbraní.

Návštevníci či vyznávači lovu tak majú už pomerne skoro možnosť prehliadnuť si a vyskúšať to najnovšie náradie a trendy lovu na najbližšie obdobie. Podujatie obsahuje množstvo inštruktáží, ukážok či workshopov. Súťaže a rôzne trenažéry pútajú pozornosť nie len aktívnych lovcov rýb či zveri, ale aj ich rodinných príslušníkov všetkých vekových kategórií. Výstava sa stáva čoraz obľúbenejšou a rozhodne si počas jej konania na výstavisku prídu na svoje aj celé rodiny vášnivých rybárov i poľovníkov.

Tlačové správy na stiahnutie

Mapa výstaviska