RYBÁRSTVO A POĽOVNÍCTVO, VČELÁRSTVO 2016

Práve minuloročná sprievodná výstava včelárstva si u návštevníkov získala obdiv natoľko, že tento rok jej bude venovaný celý pavilón C. Cieľom výstavy bude takisto prezentácia včelárstva a všetkých darov, ktorými dokáže človeka obohatiť. Práca včelára, ako každá iná, nie je ľahká, no oproti niektorým, prináša naozaj sladké zadosťučinenie. Pre návštevníkov budú pripravené bohaté prezentácie, ukážky, ochutnávky a tiež projekcie náučných videodokumentov.

7. kontraktačno-predajná výstava Rybárstvo a poľovníctvo je určená pre všetkých priateľov prírody, rybárčenia či poľovania. Obľúbená jarná akcia sa minulý rok uskutočnila na výstavisku Agrokomplex v Nitre v pavilónoch A a B. Na ploche 2 400 m2 sa odprezentovalo viac ako 50 vystavovateľov a nechýbal ani atraktívny sprievodný program.

Návštevníci či vyznávači lovu tak majú už pomerne skoro možnosť prehliadnuť si a vyskúšať to najnovšie náradie, zbrane, pomôcky i doplnky. Podujatie obsahuje množstvo inštruktáží, ukážok či workshopov. Súťaže a rôzne trenažéry pútajú pozornosť nie len aktívnych lovcov rýb či zveri, ale aj ich rodinných príslušníkov všetkých vekových kategórií. Výstava sa stáva čoraz obľúbenejšou a rozhodne si počas jej konania na výstavisku prídu na svoje aj celé rodiny vášnivých rybárov i poľovníkov. 

 

 

Tlačové správy na stiahnutie

Fotografie k tlačovej správe

Mapa výstaviska