Mimoriadne úspešný 27. ročník veľtrhu Nábytok a bývanie

Nitra, 16. 3. 2017

20 rokov výstavy Fóra Dizajnu počas veľtrhu Nábytok a Bývanie 2017

Medzinárodný veľtrh Nábytok a bývanie, ktorý sa konal v dňoch 7. až 12. marca na agrokomplexe Národnom výstavisku v Nitre potvrdil, že patrí k výstavám európskeho významu. Okrem slovenských sa predstavili aj vystavovatelia z ďalších šiestich krajín. Títo mimo iného prezentovali aj exponáty, ktoré absolvovali premiéru na januárovej výstave nábytku v Kolíne na Rýnom.

Celkovo veľtrh navštívilo 82 738 návštevníkov.  Výstava bola na ploche 24 000 m2 a počet vystavovateľov presiahol viac ako 400 firiem.

S veľtrhom Nábytok a bývanie v Nitre sa neodmysliteľne spája aj „Fórum dizajnu“, ktoré  oslávilo už svoj dvadsiaty ročník.

Na veľtrhu nechýbal ani odborný sprievodný program v podobe konferencií na témy „Trendy v bývaní“ a „Prírodné materiály pre dom a byt“. Fanúšikovia ekologického bývania mali možnosť vzhliadnuť novinky v oblasti moderných drevodomov.

Veľtrh Nábytok a bývanie 2017 v Nitre potvrdil rastúci záujem vystavovateľov aj návštevníkov o toto podujatie a predstavil najnovšie trendy v oblasti celého odvetvia zameraného na nábytok a bývanie.

 

Mapa výstaviska